Bez zasługi” – książka Colleen Hoover bez zasługi

Czytelnicy Colleen Hoover mogą się spodziewać czegoś więcej niż tylko dobrej literatury romantycznej podczas lektury jej najnowszej książki “Without Merit”.

W “Bez zasługi” Hoover porusza tematy, które są bliskie jej sercu, takie jak: przyjaźń, rodzina i poszukiwanie miłości.

Dzięki swojemu talentowi do pisania Colleen Hoover potrafi wciągnąć czytelnika w historię i sprawić, że będzie on żył tą historią razem z bohaterami.

Książka Colleen Hoover bez zasługi?

Niektórzy czytelnicy uważają, że książka Colleen Hoover “Bez zasługi” jest przeciętna i nie warta uwagi. Jest to historia o dziewczynie, która spotyka chłopaka i zakochuje się w nim, ale potem okazuje się, że on ma sekret. Niektórzy uważają, że ta historia jest banalna i nie ma w niej nic ciekawego. Inni uważają, że to dobra książka, która porusza ważne tematy i jest dobrze napisana.

Bez zasługi – książka Colleen Hoover bez zasługi: recenzja

“Bez zasługi” to książka Colleen Hoover, która opowiada historię dziewczyny, która pragnie pomścić śmierć swojego brata. Książka jest bardzo dobrze napisana i ma wciągającą fabułę. Jest to jedna z tych książek, które trudno się odłożyć.

Bohaterka książki, Sloan, jest bardzo wytrwała i uparta. Zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, kto zabił jej brata. Nieustannie dręczy ją pytanie: “Dlaczego?” i nie może się pogodzić ze śmiercią bliskiej osoby. Wkrótce odkryje, że jej brat był wplątany w coś więcej niż tylko biznesowe interesy. Sloan będzie musiała stawić czoła wielu przeciwnościom, aby dowiedzieć się prawdy.

Książka Colleen Hoover “Bez zasługi” to świetna lektura dla osób lubiących thriller/kryminał. Jeśli szukasz dobrej książki, która wciągnie Cię bez reszty, to ta pozycja jest dla Ciebie idealna.